Dostawa i zwroty* - GRATIS

Maksymalnie obniżyliśmy kwotę, od jakiej paczki trafiają do Ciebie bez jakichkolwiek dodatkowych opłat za przesyłkę! 
Tylko u nas przy zamówieniu powyżej 2000zł każda dostawa  gratis - 0zł ! (nie dotyczy wysyłki telewizorów i innych dużych sprzętów)
Jeśli zamówienie, z powodów logistycznych, miałoby być dostarczane w kilku etapach, koszty przesyłki naliczone zostaną oczywiście tylko raz.

W przypadku wysyłki i płatności "przy odbiorze" możemy doliczyć dodatkową kwotę 5zł.

Wszystkie przesyłki dla wygody naszych klientów wysyłamy Kurierem DHL

Jakie są formy płatności?

Przelewy24

Płatności przelewy24

Najbardziej popularna forma szybkich płatności elektronicznych. Wybieramy nasz bank z listy dostępnych, program przekieruje nas do strony naszego banku gdzie należy się zalogować. Po zalogowaniu potwierdzić zlecenie przelewu. Płatność zostanie szybko zaksięgowana i będziemy mogli błyskawicznie wysłać produkt. Ta forma płatności jest odpowiednio zabezpieczona i jest obecnie najczęściej wybieraną formą płatności.

Za pośrednictwem Przelewy24 zapłacimy również kartę kredytową VISA** / Mastercard** lub kupimy na raty.

Płatność przy odbiorze

Płatność gotówką przy odbiorze produktu od kuriera DHL lub w sklepie megaRTV - zobacz punkty odbioru.

PayPal

Bardzo popularna na zachodzie forma płatności elektronicznych ale również i u nas ciesząca się dużym zainteresowaniem. Dla posiadaczy kont PayPal dajemy możliwość szybkich płatności właśnie przez ten serwis. Aby dokonać płatności przez PayPal konieczne jest posiadanie konta PayPal.

Przelew

Wybierając tę formę płatności będziemy mogli wydrukować zlecenie przelewu, które będziemy mogli opłacić na przykład na poczcie. Po tym jak pieniądze dotrą na nasze konto wpłata zostanie zaksięgowana i będziemy mogli wysłać produkt. Ta forma płatności z reguły wymaga kilku dni zanim przelew zostanie zaksięgowany. Wpłaty są sprawdzane dwa razy dziennie.

* Zwrot gratis - za 0zł, występuje tylko w przypadku stwierdzenia Wady nie ujawnionej w opisie produktu. W innym przypadku koszt zwrotu ponosi Klient/Kupujący.

** Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.