-57% Obniżka! TELEFON KONFERENCYJNY ClearOne MAX IP Zobacz większe

TELEFON KONFERENCYJNY ClearOne MAX IP

G1577235357

Nowy produkt

Telefon konferencyjny Clear One Max IP

To telefon oparty o protokół SIP (VoIP) przeznaczony do prowadzenia rozmów konferencyjnych z udziałem do 8 osób. Doskonale sprawdza się w mniejszych salach konferencyjnych lub biurach zarządów. Oferuje znakomitą jakość dźwięku, zarówno w kierunku przychodzącym jak i wychodzącym. ClearOne Max IP można rozszerzać o dodatkowe telefony do czterech sztuk połączonych szeregowo. Dzięki temu zwiększenie liczby uczestnik&

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

! OSTATNIA SZTUKA W TEJ CENIE !

Cena rynkowa: 1 612 zł

-57%  tylko dzisiaj


Cena: 693 zł

Dostawa od 0zł w 24h

Więcej informacji

TELEFON KONFERENCYJNY ClearOne MAX IP


/GWARANCJA: 12 MIESIĘCY

/RABAT: 57%

/WYSYŁKA: NATYCHMIAST


Nasza cena: 693 zł /Cena rynkowa: 1611 zł

Masz pytania? Zadzwoń: 661-853-547Telefon konferencyjny Clear One Max IP
To telefon oparty o protokół SIP (VoIP) przeznaczony do prowadzenia rozmów konferencyjnych z udziałem do 8 osób. Doskonale sprawdza się w mniejszych salach konferencyjnych lub biurach zarządów. Oferuje znakomitą jakość dźwięku, zarówno w kierunku przychodzącym jak i wychodzącym. ClearOne Max IP można rozszerzać o dodatkowe telefony do czterech sztuk połączonych szeregowo. Dzięki temu zwiększenie liczby uczestników nie musi oznaczać konieczności zakupu nowego sprzętu telekonferencyjnego. Poprzez połączenie szeregowe telefonów można obsłużyć także większą salę konferencyjną. Unikalna technologia przetwarzania dźwięku pochodząca z profesjonalncyh rozwiązań ClearOne zapewnia doskonałą słyszalność dla wszystkich uczestników połączenia konferencyjnego. Telefon zapewnia: audio full-duplex, kasowanie echa, kasowanie hałasu, automatyczną kontrolę głośności.
Przy szeregowym połączeniu więcej niż 1 telefonu i udziale większej liczby uczestników szczególnie przydatna jest technologia stanowiąca własność ClearOne - First Microphone Priority. Polega ona na tym, że, gdy więcej niż jeden mikrofon jest aktywny, procesor inteligentnie aktywuje tylko jeden mikrofon. W ten sposób system zapobiega przekazywaniu dzwięku z wielu źródeł, co może wynikać z aktywności uczestników innych niż mówca, odbić i innych hałasów.
Jednocześnie telefon Max IP oferuje ułatwienia, które znane są z telefonii VoIP:
  • połączenie 3-stronne,
  • tagowanie VLAN, co umożliwia zarządzanie przepływnością w sieci IP,
  • gotowość do szyfrowania TLS&SRTP (przy przyszłych aktualizacjach firmware-u) - zabepieczenie komunikacji przed nieuprawnionym dostępem,
  • możliwość dokonywania aktualizacji oprogamowania przez użytkownika. Telefon Max IP jest zgodny z systemami Cisco, Grandstream, Asterisk, NCH, 3Com, Siemens, Nortel, Aastra.


kod produktu: G1577235357, OT147, OT145, OT146,

10 innych produktów w tej samej kategorii: